Reviews

Олена

13.11.2018

"Спогади про канікули в ""Reikartz"" у нас лише позитивні. Все організовано дуже цікаво і корисно. Для дітей була насичена програма з різноманітними конкурсами, майстер-класами, руханками, змаганнями, які кожного дня були різними. Дорослі теж могли знайти собі заняття до вподоби (басейн, тренажерний зал, йога або звичайна прогулянка). Екскурсія на о.Синевир і реабілітаційний центр бурих ведмедів залишии гарні спогади та враження як для дитини, так і для дорослого. Окрема подяка за смачне, корисне і різноманітне харчування. Менеджер Уляна - молодець. Дякуємо Вам за розуміння і допомогу в різних ситуаціях. Гарні краєвиди, доброзичливий персонал, чистота, позитивні емоції та невимушена атмосфера - все це налаштовує приїхати в ""Reikartz"" ще раз. Ви молодці 👍Ми щиро дякуємо за відпочинок."

Луценко Ольга Борисівна

08.11.2018

" Уляна Алєксєєва - дуже працьовитий і організований менеджер. Завдяки їй, моя відпустка і канікули моїх дітей пройшли дуже насичено, активно і незабутньо. Велике спасибі! Ще хотілося б відзначити роботу тренера з пілатесу та йоги Тетяну. Це - справжній майстер свого діла. Сподіваюся, що коли ми знов будемо відпочивати в ""Рейкарц Карпати"", ми знову зустрінемось на тренуваннях. Годували дуже смачно і корисно. Всім велике спасибі!"

Світлана

08.11.2018

Прекрасний тур. Гарно все організовано, трансфери без запізнень. Екскурсії цікаві і пізнавальні, екскурсовод просто чарівний). Частують смачно, розважають добре - рай для дітей, спокій для батьків. Дякую!

Ірина Шірпал

08.11.2018

В пошуках відпочинку на канікулах побачила тур "Осінні канікули «Для дітей та дорослих». Сподобалась програма, тому вирішили обрати саме його. І жодного разу не пожалкували, що обрали саме цей тур. Програма для діток дуже насичена і цікава. Так що часу сидіти в різних гаджетах особливо не було, що мене як маму особливо радувало)) Це -різноманітні майстер-класи (виготовлення картини з гіпсу, малювання принту на футболці, виготовлення мила та ін. ), басейн, ігри з аніматорами в ігрових кімнатах та на свіжому повітрі ( великим плюсом було, те що погода була чудова- третє "бабине літо", як говорили місцеві мешканці))))). Сподобалась екскурсія на Синевір, Центр реабілітації бурих ведмедіа та у село 10ти музеїв Колочаву. Екскурсовод- майстер своєї справи, досить цікаво розповідає, багато і історичних фактів і народних легенд, переказів, тому їхати було цікаво, хоч і довго. Щодо самого готелю. Гарно, комфортно, чисто. Харчування за типом "шведський стіл"-в основному європейська кухня -смачно, різноманітно. Не залишались голодними ні діти, ні дорослі -було з чого обирати. Та перебуваючи на Закарпатті, хотілося бачити більше в меню національні українські страви, які готують саме тут, в цьому регіоні, чого практично не було. Але це питання більше вже до готелю. Щодо туру, то окрема вдячність менеджеру Уляні. Все організовано чудово, все завжди під контролем, завжди можна звернутись за необхідності. Вона справжній професіонал. Дякуємо! Звичайно, хочеться і самим ще поїхати в такий тур і однозначно рекомендую іншим!

Арина Карнажицкая

08.11.2018

Все понравилось, хочется больше предложений для семейного тура в Европе. Может даже акцент на изучение английского языка

Качуріна Оксана

08.11.2018

Відмінний відпочинок з дитиною! Все на висоті! Величезне спасибі організаторам, а особливо менеджеру Уляні Алєксєєвій, яка була з нами протягом всього часу канікул! Велика подяка аніматорам, які викладались на всі 100 %, займаючись з дітьми. Рекомендую такі канікули на наступний рік!

Лоза Анна

08.11.2018

Спасибо Рейкарц за лучшие детские каникулы в Карпатах. Все было замечательно - проживание, питание, организация досуга, дети остались довольными и счастливыми, теперь считают дни до весенних каникул, что бы вернуться в Рейкарц. Отдельная благодарность менеджеру тура Ульяне за помощь и содействие в любых вопросах. До встречи любимый Рейкарц! ❤

Бородин Сергей

25.10.2018

Совершенно замечательное путешествие. Действительно - сказочное! Отель Рейкарц Поляна - прекрасное место для отдыха с неизменно превосходным сервисом. Писать о чистоте, вкусной еде на завтраках и ужинах, доброжелательности персонала, нет необходимости - это же Рейкарц! Насыщенная и интересная программа каждый день - прекрасная возможность попробовать и на зуб, и насытиться глазами, и почувствовать кожей красивейший и гостеприимный край. Благодарность всем-всем сотрудникам отеля, милым девушкам с ресепшена Виктории и Ирине, благодарность менеджеру тура Ульяне. Рекомендую всем и обязательно ещё не раз воспользуюсь услугами Рейкарц Тревэл.